T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İznik Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İznik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İZNİK’TE FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ GÜÇLENDİRİLDİ.

Güncelleme Tarihi: 04/08/2018 İznik Devlet Hastanesi tarafından fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri verilmeye başlandı.

Bursa’daki kamu hastanelerinin hizmet kalitesini arttırma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda  Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda son olarak İznik Devlet Hastanesi’nde vatandaşlara fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri verilmeye başlandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, daha nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Özellikle ilçe devlet hastanelerinde artan yoğunluğu karşılamayı ve merkeze sevki minimuma indirmeyi hedeflediklerini dile getiren Dr.Akan,  “Yakın zaman içerisinde Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanemizde endoskopi bölümünü hizmete sunduk. Aynı şekilde İnegöl Devlet Hastanesi’nde fizik tedavi ünitemizi güçlendirdik. Şimdi de İznik Devlet Hastanesi’nde fizik tedavi ünitemizi temin ettik. Bu şekilde vatandaşlarımızın taleplerini daha hızlı bir şekilde karşılayacağız. Böylece başvuran hastalarımızın tedavisini ertelemeden zamanında yapabilme imkânımız olacak” dedi. 

 
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG